Newsy
Gry

11.06.2022 10:06

God of War Ragnarok jednak szybciej?! Jest nowa data

Kilka dni temu pisaliśmy o przesunięciu premiery God of War Ragnarok. Fani produkcji martwili się wtedy, że produkcja zadebiutuje dopiero w 2023 roku. Nowe informacje sugerują jednak, że gra pojawi się znacznie wcześniej – możliwe, że jeszcze w listopadzie tego roku.

Zobacz także: God of War Ragnarok przesunięty! Znamy nową datę?

God of War Ragnarok – premiera w listopadzie 2022 roku?

Fani God of War nie mieli w tym tygodniu zbyt wielu powodów do radości. Pojawiły się plotki, że premiera gry po raz kolejny została przełożona i odbędzie się dopiero w 2023 roku. Jeszcze wcześniej produkcja miała pojawić się na Summer Game Fest, ale na evencie nie wspomniano nawet słowem o nowych przygodach Kratosa.

Wygląda jednak na to, że miłośnicy mitologicznej sagi nie mają się czego obawiać. Jason Schreier, dziennikarz Bloomberga zajmujący się branżą gier, opublikował na Twitterze raport, w którym zapewnia, że nikt nie planuje przesuwać nowego God of Wara na 2023 rok.

Jak podają źródła Schreiera, God of War Ragnarok miał zostać wydany we wrześniu tego roku, ale zamiast tego pojawi się w listopadzie. W tweecie dziennikarza nie pojawiła się dokładna data, ale przyznał on, że plany firmy mogą się jeszcze zmienić i nic nie jest pewne.

Schreier oczywiście nie jest wszystkowiedzący, jednak jego raporty wielokrotnie się sprawdzały, dlatego branża uważa doniesienia dziennikarza za wiarygodne.

Odetchnęliście z ulgą? A może podchodzicie z rezerwą do tych nowości? Dajcie znać w komentarzu!