Gry

05.07.2023 14:12

Diablo 4 – jak zdobyć konia?

Jeśli chcesz sprawnie poruszać się po mapie w Diablo 4, zdecydowanie nie powinieneś zwlekać ze zdobyciem konia. Dzięki niemu podróżowanie przebiega o wiele sprawniej. Ale jak zdobyć konia w Diablo 4? Przeczytaj ten krótki poradnik, a wszystkiego się dowiesz!

Jak zdobyć konia w Diablo 4?

Pierwszego konia w Diablo 4 zdobędziesz po prostu przechodząc główny wątek. Rób postępy w historii do momentu, aż ukończysz Akt 3 – wtedy otrzymasz swojego wierzchowca za darmo! Koń w Diablo 4 jest niezwykle przydatny – szczególnie jeśli chcesz szybko docierać do bossów, zaliczać Ołtarze Lilith, zbierać zasoby i wykonywać inne aktywności, które wymagają częstego podróżowania. Jeśli zabierasz się za etap grindowania, wierzchowiec może okazać się niezbędny... A z pewnością bardzo pomocny.

Zobacz także: Najlepsze gry RPG na iOS – TOP 10

Kiedy i gdzie można zdobyć konia w Diablo 4?

Uwaga – poniżej znajdziesz drobne spoilery!

Po ukończeniu Aktu 3 głównego wątku zostaniesz odesłany z powrotem do Strzaskanych Szczytów, aby spotkać się z Donlanem. Znajduje się on w dużym kościele w Kyovashad. Gdy tam z nim porozmawiasz, wyśle Cię do pobliskich stajni w mieście. Tam dostaniesz swojego własnego konia – zupełnie za darmo.

Jaki poziom trzeba mieć, aby zdobyć wierzchowca w Diablo 4?

Większość graczy kończy Akt 3 w Diablo 4 mniej więcej na 30 poziomie doświadczenia. Oczywiście Twój level może być znacznie wyższy – wszystko zależy od tego, jak bardzo skupiałeś się aktywnościach pobocznych i czy czyściłeś wszystkie lokacje „do zera”.

Gdy zdobędziesz swojego pierwszego konia, odblokujesz możliwość jazdy dla każdej postaci, którą stworzysz w przyszłości. Znacznie przyspieszy to proces awansowania w przyszłości. To kolejny powód, by zdobyć wierzchowca tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz także: Co je Niuchacz w Minecraft?

A Wy macie już konia w Diablo 4? Dajcie znać w komentarzu!