Newsy
Gry

22.06.2023 15:27

Diablo Immortal – aktualizacja 2023. Co dodaje?

Blizzard zdradził, że niedawno ukończono prace nad największą jak dotąd aktualizacją Diablo Immortal. W czerwcu gra obchodziła swoje pierwsze urodziny i z tej okazji studio przygotowało zupełnie nowy update. Mobilna wersja popularnej serii hack and slash otrzymała szeroką gamę nowej zawartości i funkcji. Dowiedz się więcej na ten temat!

Diablo Immortal – czy warto?

Dla tych, którzy nie pamiętają – Diablo Immortal to pierwsza gra z tej serii dostępna na urządzenia mobilne. Jej historia jest osadzona pomiędzy drugą a trzecią częścią. Co z rozgrywką? Fani serii z pewnością znajdą tu coś dla siebie: nie zabraknie tu mrocznej atmosfery, kilku klas do wyboru i – oczywiście – starożytnego zła, z którym trzeba się zmierzyć.

W Diablo Immortal możesz walczyć z innymi graczami, eksplorować lochy i zdobywać coraz to lepszy ekwipunek – to, co gracze lubią najbardziej.

Diablo Immortal – update 2023. Czego możemy się spodziewać?

Niedawno Blizzard zapowiedział Destruction's Wake – kolejną dużą aktualizację gry. Wystartowała 14 czerwca na serwerach w Azji i Europie, natomiast serwery w obu Amerykach otrzymały nową zawartość 15 czerwca. Jedną z głównych nowych funkcji aktualizacji jest wprowadzenie nowej strefy Ancients' Cradle – wyspy zamieszkanej przez ludzi, których rodowód sięga czasów stworzenia Sanktuarium Diablo.

Jednak to nie wszystko – aktualizacja wprowadza też dodatkowe miejsca na wyposażenie podstawowe oraz możliwość jednoczesnego wyposażenia dwóch zestawów broni. Wszystkie klasy Diablo Immortal również otrzymają poprawki i dodatkową umiejętność. Zmian jest bardzo dużo, a ich pełną listę znajdziecie na blogu Blizzarda.

Warto wspomnie też o nowym poziomie trudności Inferno, który odblokowują gracze na poziomie Paragon 800 lub wyższym – wystarczy pokonać bossa Phangwrth, Warmth-Feaster na piekielnym poziomie trudności VIII. Po odblokowaniu nowego poziomu możesz walczyć z sześcioma nowymi przerażającymi bossami i uzyskać dostęp do nowej zawartości, w tym 32 legendarnych przedmiotów. Diablo Immortal jest już rok po premierze, która była jedną z najbardziej kontrowersyjnych w 2022 roku. Blizzard wprowadził tak wiele nowej zawartości, że gracze nazwali nową aktualizację „Diablo Immortal 2.0”.

Cieszycie się z nowej aktualizacji? Dajcie znać w komentarzu!