Newsy
Gry

19.04.2023 15:59

Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo? Tydzień multiplayera dla wszystkich!

Świetna wiadomość! Activision ogłosiło, że tryby gry wieloosobowej w Call of Duty: Modern Warfare II będą darmowe przez cały nadchodzący tydzień. Aby uczcić niedawną premierę sezonu 3, Activision oferuje bezpłatny dostęp do zawartości dla wielu graczy od 19 do 26 kwietnia.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – co oferuje darmowy tryb multiplayer?

W trakcie darmowego tygodnia zagracie na mapach dla wielu graczy w jednym z 12 dostępnych trybów. Możecie między innymi sprawdzić jedną z nowych map sezonu 3, Pelayo's Lighthouse, a także wszystkie świetne areny rozgrywek, które były dostępne już od dłuższego czasu.

Jeśli chodzi o tryby, gracze będą mogli wypróbować:

  • Team Deathmatch,

  • Hardpoint,

  • Domination,

  • Kill Confirmed,

  • Gun Game,

  • Infected.

Nie zabraknie też trybów na większą skalę, w tym Ground War i Invasion.

Tydzień bezpłatnego trybu wieloosobowego w Modern Warfare II rozpocznie się 19 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego i zakończy się 26 kwietnia o tej samej porze.

Ile waży gra? To zależy od platformy, dlatego Activision poradziło graczom, by sprawdzili szczegóły w swoim sklepie. Jeśli po 26 kwietnia zechcecie kontynuować grę, będziesz mógł od razu dokonać zakupu. Nie zamierzacie wydawać pieniędzy? Cały czas czeka na Was darmowe Call of Duty: Warzone 2.0.

Zobacz także: Call of Duty Warzone i Modern Warfare 2 – sezon trzeci nadchodzi wielkimi krokami!

Szykujecie się na testowanie trybu multiplayer w Modern Warfare 2? Dajcie znać w komentarzu!